/Files/images/Україна.jpg.jpeg

Сьогодні в Україні вперше відзначають День Єднання

Щороку 16лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято– День єднання.

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/20222 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», листа Департаменту освіти Житомирської міської ради «Про участь у заходах до Дня Єднання» від 15.02.2022р. №410 та з метою зміцнення українського суспільства, його стабільності в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільні свідомість 16 лютого 2022 року у ЖДНЗ №46 були проведені наступні заходи:

-піднято Державний прапор України на будинку закладу освіти;

-працівники закладу о 10.00 долучилися до виконання Державного Гімну України.

З нагоди відзначення Дня Єдності в дошкільному навчальному закладі проведено рядом заходів. Вихователі кожної групи з метою виховання патріотизму та поваги до державної атрибутики, історії України провели з дітьми цікаві та змістовні заняття; здійснили віртуальну подорож «Наша славна Україна»; – переглянули мультиплікаційний фільм «Твоя Україна»; малювали «Прапор та Герб України»; аплікували «Український герб»; створювали «коло єднання» на ігрових майданчиках.

Дошкільники, свідомі громадяни нашої держави з гордістю виконали гімн України.

У дитячих серцях ще більше проявилася любов до неньки-України, діти відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, єдиної держави.

Дошкільнята показали, що всі вони – діти однієї великої України і бажають жити в згоді-злагоді. Адже наша країна єдина для всіх, велична Україна.

/Files/images/україна.jpg