НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Конвенція ООН про права дитини

Закон України про дошкільну освіту

Закон України про охорону дитинства

Закон України про фізичну культуру і спорт

Закон України про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю

Закон України про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Закон України про запобігання та протидію домашньому насильству

Закон України про протидію торгівлі людьми

Закон України про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб

Указ президента України "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

Указ президента України "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції"

Постанова Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»

Постанова Кабінету Міністрів України "Про консультативно-дорадчий орган з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми"

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах"

Постанова Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”

Розпорядження Кабінету Міністрів України

від 08.08.2012р. № 556-р. «Стратегії реформування системи надання соціальних послуг»;

від 31 березня 2015 року № 359 - р "Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО";

Лист МОН № 1/9-169 від 02.04.15 року Про порядок комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах

Лист МОН № 1/9-487 від 12.10.15 року Щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах

Лист МОН молодьспорт № 1/9-74 від 05.02.13 рокуЗупинити насилля над дітьми – справа нашої професійної гідності

Наказ МОН № 512 від 15.05.13 року Про створення робочої групи з питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами в Україні