Робота працівників закладу відзначена на різних рівнях

2023 рік

Педагоги закладу Дейнеко І.М. та Васильєва С.В. отримали диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському фестивалі кращих практик "Сучасне дошкілля під крилами захисту" у номінації "Сучасні якісні практики реалізації змісту освітнього напрямку "Дитина в соціумі. Соціально-фінансова грамотність" (інваріативний складник) БКДО".

Участь закладу у Всеукраїнському освітньому проєкті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні"

2021 рік

Подяка Секретаря Харківської міської ради сестрі медичній старшій Коваленко Л.В. за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

2020 рік

Диплом І ступеня вихователю Сорокіній С.А. за участь у районному фестивалі «Калейдоскоп педагогічних знахідок» з досвідом роботи «Сенсорні мнемодоріжки як засіб соціальної адаптації дітей раннього віку»

Диплом ІІ ступеня вихователю Овчаренко І.В. за участь у районному фестивалі «Калейдоскоп педагогічних знахідок» за досвід роботи «Формування навичок суспільної поведінки у дітей старшого дошкільного віку засобами української казки»

2019 рік