Підписатися на RSS

Пріоритетними завданнями на 2019/2020 навчальний рік є продовження поглибленої роботи щодо відродження у дітей національної свідомості на основі педагогіки партнерства та плідної співпраці з родинами вихованців.

З 10 по 13 квітня в закладі дошкільної освіти №281 триває Тиждень національно-патріотичного виховання "Україна-моя Батьківщина".

В рамках Тижня проводилися консультації для вихователів, тематичні інтегровані заняття, заочні подорожі куточками рідного міста.

Не залишились без уваги і творчі здобутки вихованців. Протягом Тижня тривала виставка творчих робіт " Розмалюю писанку", до участі в якій запрошувалися всі діти та їх батьки.

Діти прийняли участь у конкурсі віршів про Україну, міста, народні свята та звичаї.

Під час Великодніх свят відбулася тематична музична розвага на тему: "Великдень-свято весни".