• Ви знаходитесь тут:

• Наш дитячий садок

/Files/images/43957395.gif

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 281 Харківської міської ради"

Адреса: м. Харків, вул.Тобольська, 36

Тел. 725-85-87

Тел. 0950868115

Завідувач: Галіщева Оксана Володимирівна

Мовний режим - україномовні 8 груп

Кількість груп - 8 (2 групи раннього віку, 6 груп дошкільного віку)

Кількість дітей - 150

Графік прийому громадян: понеділок з 14:00 до 17:00, четвер з 9:00 до 12:00

У ЗДО працює 39 працівників (педагогічних працівників - 18, з них адміністративного персоналу - 2; медичного персоналу - 1; обслуговуючого та технічного персоналу - 20, з них адміністративний працівник - 1).

Основними завданнями ЗДО є:

1. Створення умов для ефективної реалізації Освітньої програми для дітей від 2-7 років "Дитина" в організації ігрової діяльності дітей.

2. Формування здоров'я зберігаючої компетентності дошкільників шляхом інтеграції валеологічних та екологічних знань.

3. Оптимізація просвітницької роботи з родинами дітей щодо максимального охоплення їх дошкільною освітою.

Пріоритетними напрямками роботи закладу є:

• становлення основ громадського світогляду дошкільників на засадах патріотичного виховання;
  • екологічне виховання дітей засобами дослідницької діяльності;
  • формування основ здорового способу життя вихованців в процесі ігрової діяльності.

В закладі дошкільної освіти створені всі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини. Навчально-виховний процес здійснюється за Освітньою програмою для дітей від 2-7 років "Дитина", Базовим компонентом дошкільної освіти.

В даний момент освітній процес в закладі призупинено у зв'язку з безпековою ситуацією