• Ви знаходитесь тут:

Освітня акція "Книжковий калейдоскоп"

2024-03-05

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія". популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм в роботу закладів освіти Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції "Книжковий калейдоскоп"

У березні запрошуємо учнів, батьків та педагогів долучитись до освітньої акції «Книжковий калейдоскоп» та прорекламувати одну із книг письменника-ювіляра 2024 року так, щоб усім захотілось прочитати цей твір у повному обсязі самостійно та детальніше ознайомитись із творчою спадщиною митця. Просимо звернути увагу, що умовами акції передбачена саме реклама твору. Роботи з декламуванням поезій та переказом змісту творів ювілярів у соціальних спільнотах Департаменту освіти не розміщуватимуться.