Підписатися на RSS

Робота працівників закладу відзначена на різних рівнях

2021 рік

Подяка Секретаря Харківської міської ради сестрі медичній старшій Коваленко Л.В. за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

2020 рік

Диплом І ступеня вихователю Сорокіній С.А. за участь у районному фестивалі «Калейдоскоп педагогічних знахідок» з досвідом роботи «Сенсорні мнемодоріжки як засіб соціальної адаптації дітей раннього віку»

Диплом ІІ ступеня вихователю Овчаренко І.В. за участь у районному фестивалі «Калейдоскоп педагогічних знахідок» за досвід роботи «Формування навичок суспільної поведінки у дітей старшого дошкільного віку засобами української казки»

2019 рік

Диплом ІІІ ступеня вихователю Луніній І.В. за участь в обласному конкурсі "Вихователь Харківщини" в номінації "Вихователь новатор"

Диплом ІІІ ступеня Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за участь у районному фестивалі "Краща музична зала закладу дошкільної освіти"

2018 рік

Диплом І ступеня вихователю Васильєвій С.В. за участь в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" та обласному конкурсі фестиваль Добрих практик освітян Харківщини за досвід "Квест як ефективна форма роботи з економічного виховання дітей старшого віку"

2017 рік

Подяка Харківського міського голови вихователю-методисту Щербініній І.М. за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 44